Duben 2012

Firemní Akce

24. dubna 2012 v 13:19
Akce Plzeň Produkční agentura, která vyhledává nové tváře. originalita ve všech službách, Hostesing (vhodné hostesky Vám doporučíme dle vašich požadavků). Individuální přístup se snahou, co nejlépe vyhovět představám klienta.

Více www.infinite-models.cz

Modelkám nabízí agentura Infinite Models Plzeň kurzy (základy chůze a držení těla, choreografie, fotomodeling, vizáž - péče o pleť, vlasy,…)

Nabízíme:
Módní přehlídky
Sales promotion
Zajištění reklamních kalendářů na klíč (včetně zajištění PR)
Make-up hostesky plzeň

Modelingová agentura

24. dubna 2012 v 13:03
Modelingová agentura Infinite-Models Plzeň. Produkční agentura, která vyhledává nové tváře. Kreativita ve všech službách, Sales promotion. Individuální přístup ke klientům.

Další info www.infinite-models.cz

Pro modelky nabízí agentura Infinite Models se sídlem v Plzni nafocení vlastního "modeling booku"

Naše služby:
Zprostředkování módních přehlídek (se zajištěním modelek a PR)
Fotografické a vizážistické práce
Zajištění castingů
Hair styling hostesky

Registrace Oriflame - bonusy

19. dubna 2012 v 10:47
Celosvětovému fenoménu jménem wellness podlehla i kosmetická společnost Oriflame. Jakým způsobem jde Oriflame a wellness dohromady? Oriflame je viditelná v první řadě na poli wellness péče uvnitř našeho těla - vyrábí vlastní potravinové doplňky, které najdeme pod názvem Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky bývají založeny na v první řadě antioxidantu astaxanthinu. Tato látka nabízí mnoho využití - trošku nás asi udiví, že tento blahodárný suplement naší stravy se používá i při pěstování některých, především mořských zvířat. K čemu je ale astaxanthin lidem a tedy i společnosti Oriflame? Jako antioxidant zasahuje proti srdečním chorobám a podle různých vědců i proti rakovině. Jeví se předně, že Oriflame počítá s wellness opravdu opravdově, což je ale pouze přirozené, jelikož se tímto fenoménem nechává strhnout dnes, kdy je každý člověk ohrožen civilizačními nemocemi Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem firmy Oriflame a získat tak velkou řadu výhod, určitě není proč váhat - registrace OriflameVám přináší ihned tyto výhody a bonusy:
  • Produkty můžete ihned nakoupit s 23% slevou
  • buďte svým pánem pracujte a vydělávejte kdy se Vám to hodí
  • získejte zdarma dárky téměř za 5000 Kč
  • pravidělně dostáváte nový katalog Oriflame - každé tři týdny
  • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
  • pracujte s vysokou provizí 30 %